У видавництві «Писаний камінь» нещодавно побачили світ нові видання, які зацікавлять широке коло читачів

Привертає увагу «Тлумачний словник-жартівник», нашого земляка, знаного письменника, автора 26 книг Б.Радиша-Маринюка. Цікаво й дотепно автор трактує значення багатьох звичних слів. Тонкий гумор й спостережливий письменницький погляд на добре знані слова подарують щиру усмішку й добрий настрій.

Справжньою несподіванкою для шанувальників творчості Б.Радиша-Маринюка стала його повість у новелах «Той, що хмари молотить». Це перший прозовий твір визнаного поета, який яскраво засвідчив ще одну грань письменницького таланту Богдана Ілліча. Десь сумна, десь гумористична, десь іронічна, але вся вона переповнена добром і тихим смутком, який огортає нас, коли ми згадуєм те, що було дороге нашому серцю. А ще це – фрагмент нашої історії через призму сприйняття селянського хлопчика, який калиновими стежками материнської землі згодом дійде до вершини слави.

Чорно-білі старі фотографії, які використані для оформлення титульних сторінок книжки підкреслюють автобіографічність  твору і є дуже вдалим поліграфічним оформленням.

Окреме слово хочеться сказати про ще одну книгу, яка побачила світ у цьому видавництві, — «На перехресті років та думок», присвячену 50-річчю Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Р.Котурбаш, О.Манюх, Л.Доценко – автори книжки – дали повну інформацію про минуле й сучасне цього лікувального закладу, щедро проілюструвавши її фотографіями тих, хто присвятив своє життя її величності – Педіатрії.

Вражає висока поліграфічна якість видання. Книга «На перехресті років та думок» — одне з найкращих видань видавництва «Писаний камінь», яке дев’ять років очолює професіонал своєї справи Михайло Павлюк на громадських засадах.

Я. ТИМОФІЙЧУК.