Представили Косівщину на «Довбушфесті»

Першого дня патріотичного дійства в місті Івано-Франківську, присвяченого Дню Незалежності України — на фестивалі волі «Довбушфест», нашу Косівщину представляли поет та прозаїк, художник та фотограф, краєзнавець та народний цілитель, природолюб та власник музею легендарного ватажка опришків Олекси Довбуша з найбільшого села в Україні — Космача — Михайло Дідишин, і приватне підприємство «Писаний камінь» (директор Михайло Павлюк).

Михайлові Ільковичу організатори цього заходу надали слово на урочистому відкритті. Та це не випадково, адже він багато років вивчає історію опришківського руху на Гуцульщині, предостатньо знає про самого Олексу. Саме йому присвятив ряд своїх рукотворних робіт, написав «Поему про Довбуша» з нагоди 300-річчя від дня народження цього захисника знедолених і скривджених людей.

Мерія обласного центру та оргкомітет (особисто Руслан Панасюк) допомогли нашому книговидавцеві втілити в життя акцію «Купи українську книжку — допоможеш українській армії». Михайло Дмитрович охоче передав усі кошти від реалізації перевиданих ним книжок «Олекса Довбуш» і «Кобзар» для армії нашої держави (всього більше 200 примірників).

Петро Гавука, член НСЖУ, ветеран праці.

«Гуцульський край», №36, 5.09.2014 року