А роки, мов птахи

У видавництві «Писаний камінь» (директор М.Павлюк) вийшли в світ книги «Пісенне джерельце» і «Букет пісень» рожнівського музиканта і пісняра Г.В. Пилип’юка.

Музика і пісня — це життя Григорія Васильовича. Ще в дитинстві Григорій розпалив у своєму серці іскри творчості. Любов до музики передала матір, яка над колискою співала пісні. І тому в його піснях відчувається любов до мами, рідного краю, наших національних традицій. Він є універсальним музикантом зі співучою душею. Грав, співав, диригував, навчав старших і молодих. Григорій був організатором духового оркестру при Рожнівській середній школі. Педагогічні і організаторські здібності передавав своїм вихованцям. Згодом, набуваючи педагогічного досвіду, за власною ініціативою організував учнівський музичний колектив «Клеп — YAMAHA».

Г.Пилип’юк є учасником і переможцем районних, обласних і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, де ставав переможцем. І ми, рожнівчани, гордимося, що у нас є така талановита людина, як Григорій Васильович.

Сьогодні, він на заслуженому відпочинку, не втрачає творчого запалу. Бере участь у святкових заходах села, є учасником церковного хору. У своїй оселі розташував музей музичних інструментів і творів для них. У святкові і вихідні дні приходять до нього сусіди, друзі і молодь, щоб послухати його мелодії і самим спробувати заграти на тому чи іншому інструменті. Це піднімає його творчий дух.

Мрії, спогади Г.В. Пилип’юка спонукають до дій, окрилюють і надихають його творчість. Музика і пісня допомагають жити і з надією дивитись у майбутнє. І кожне його пісенне слово облагороджує людські душі.

Ярослав Ватаманюк,
с. Рожнів.